Logo Facebook Logo Twitter Logo Pinterest Logo Tripadvisor Logo Instagram
Homepage nl | fr | en

Deelnemerslijst 24ste Euro-kartoenale 'Toekomst van mobiliteit'

Terug

We ontvingen 1776  cartoons van 540 cartoonisten uit 83 landen.

 

De volgende cartoonisten zijn genomineerd voor de prijzen en eervolle vermeldingen (in alfabetische volgorde):

  • Alessandro Gatto (Italy)
  • Luka Lagator (Montenegro)
  • Pieter Lefevere (Belgium)
  • Stefaan Provijn  (Belgium)
  • Jamal Rahmati   (Iran)
  • Shahrokh Heidari Sorjani (France)
  • Javad Takjoo (Iran)
  • Muzaffar Yulchiboev (Uzbekistan)

 

= geselecteerd voor de tentoonstelling  = geselecteerd voor de tentoonstelling en de catalogus


ALGERIA

Bilel Boutabba

Mohamed Salim Ghalem

 


ARGENTINA

Femia Alberto

Becares Alejandro

Santiago Cornejo

Gabriel Ferrari

Marlene Pohle

Osvaldo Rugani

Alejandro Tempesta Tastás

Nilda Torija

 


ARMENIA

Mirtad Gazazian

 


AUSTRALIA

Louis Pol

 


AUSTRIA

Karl Berger

Hanusic Husejin

Klaus Pitter

Michael Schneider

 


AZERBAIJAN

Huseynli Farid

Soltan Soltanli

 


BELARUS

Vitaly Bondar

Oleg Gutsol

Marat Halimau

 


BELGIUM

Danny De Haes

Johnny Bekaert

Dieter Bevers

Herwig Beyaert

Philippe Bossens

Gie Campo

Lena Cuevas

Leon (Lejon ) De Borger

Dirk De Cock

Mario De Koninck

Herman De Maeijer

Jonas De Poortere

Jef De Sutter

Eddi De Winter

Hazel Depret

Luc Descheemaeker

Hans Dierick

Ludo Goderis

Yasin Halac

Kenzo Hecq

Patrick Heymans

Tony Houbrechts

Olivier Jaminon

Jelle Janssens

Ilse Joris

Paul Kempeneers

Anton Lambrecht

Stijn Lauwers

Pieter Lefevere

Ferre Leriche

Ivo Libbrecht

Danny Maes

Mireille Michiels

Stefaan Provijn

Jean-Claude Salemi

Konrad Straetemans

Constantin Sunnerberg

Luk Swerts

Maarten van Daele

Emiel van Wieringen

Norbert Van Yperzeele

Trui Vanden Berghe

Eric Vandenberghe

Maurice Vanesch

Bert Vanstiphout

Ghislain Vermote

Luc Vernimmen

Wiebe Vleminckx

 


BOSNIA AND HERZEGOVINA

Sultanovic Resad

 


BRAZIL

Neltair Abreu Santiago

Sizenando Alves Silveira

Carlos Amorim

Aloisio Andrade

Gomes Claudio Antonio

José Raymundo Costa do Nascimento

Ronaldo Cunha Dias

Rodrigo da Silveira

Milton (1000TON) De Faria e Souza

Mario Dimov Mastrotti

Alves Evandro

Joao Bosco Jaco de Azevedo

Érico Junqueira Ayres

Francisco Filho Juska

Demetrio Koch Junior

Bruno Luup

Cival Einstein Mâcedo Alves

Silvano Mello

Alisson Ortiz Affonso

Clayton Rabelo

J J Ribeiro

Raimundo Rucke Rucke

Eder Santos Silva

Vitor Vanes

 


BULGARIA

Valery Aleksandrov

Miroslav Bozhkov

Dilyan Dochev

Valentin Georgiev

Tenev Givko

Jeko Markov

Evgeni Nachev

Kalin Nikolov

Diliana Nikolova

Tsocho Peev

Maya Tcholakova

Ivailo Tsvetkov

 


CANADA

Marek Ciezkiewicz

Roberto Grillo

Tim Nordin

François Ruel

 


CHINA

Bilig Ba

Wang Da Peng

Shen Hong Li

Tao Li

Yang Liangyi

Yang Lijie

Fan Lintao

Jingyan Qi

Liu Qiang

Huang Qigong

Jia Ruijun

Zou Ruixi (Reese)

Chen Sun

Yong Tao

Hou Xiao Qiang

Yang Xiaobo

Wang Xuewei

Wang Yinglu

Liang Yu

 


COLOMBIA

Orlando Cuellar

Juan Camilo Lopera Arroyave

Elena Ospina

Angel Ramiro Zapata Mora

Edilberto Rojas Barrera

Camilo Triana Cubillos

 


COSTA RICA

Daniel Araya

Mecho Luis Demetrio Calvo Solís

 


CROATIA

Frano Cebalo

Novak Damir

Dragutin Dado Kovacevic

Nikola Listes

Ratko Maricic

Domagoj Matekovic

Oleg Percinic

Mario Rosandra

Slavko Virag

 


CUBA

Medina Antonio

Roberto Castillo Rodriguez

Adan Iglesias Toledo

Morales Miguel

Osvaldo Gutiérrez Gómez Osval

Ramiro Zardoya Sanchez

 


CYPRUS

Varchenko Igor

Loizos Kallenos

 


CZECH REPUBLIC

David Evzen

Roman Kubec

Václav Linek

Martin Rybář

Monika Tobischova

Aleš Vyjidák

 


ECUADOR

Xavier Bonilla

 


EGYPT

Essam Abbas Saleh Al-Shorbagy

Dina Abdelgawad Shosha

Wesam Khalil

Sameer Mlek

 


ESTONIA

Ehala Enn

Ivanova Hiie

Ester Lauringson

Aare Martinson

 


FINLAND

Adam Korpak

 


FRANCE

Pierre Ballouhey

Jean Loic Belom

Christiane Boustani

Bernard Bouton

Francois Cointe

Oleg Dergachov

Shahrokh Heidari Sorjani

Francois Lecauchois

Gerald Peigneux

Christine Traxeler (Trax)

 


GERMANY

Sergiu Nicola

Carolin Aichhorn

Yousef Alimohammadi

Peter Deitelhoff

Rainer Ehrt

Carol Gillert

Marcus Gottfried

Markus Grolik

Hans Haber

Kurt Heinemann

Helmut Jacek

Steffen Jahsnowski-Herschel

Matthias Kiefel

Andreas Malecki

Erwin Pischel

Peter Puszta

Peter Schumacher

Nisvet Smailagic

Pavel Taussig

Jan Tomaschoff

 


GREECE

Volvis Akis

Jelena Gavela

Dimitrios Georgopalis

Georgiou Grigoris

Augoustinos Kissamitakis

Mallias Nikos

Vasileios Papageorgiou

Antoniadis Yannis

 


GUATEMALA

Guillermo Lorentzen

 


HONDURAS

Sergio Vallejo

 


HUNGARY

Géza Halász

Béla Rak

 


INDIA

Gautam Diwar

Mahesh Dubey

Dr. Alok Kumar

Venkata Ramana Murthy Nagisetty

B V Panduranga Rao

Ravindrasingh Patil

Shaunak Samvatsar

Munduru Sekhar Rao

 


INDONESIA

Fransiskus Agus Harsanta

Makmun Amoeng Bungsu

Chokie Anwar S. Pohan

Darsono Darsono

Edi Darmadi Dharma

Syafiuddin Halid

Budi Hari Pujiono

Jitet Kustana

Supriyanto Priez Tandang

Andreas Setiawan

Didie Sri Widiyanto

Bambang Sulistyo

Tommy Thomdean

Agus Widodo

 


IRAN

Homayoun Abdolrahimi

Sepideh Aghaei

Heibat Ahmadi

Bahram Arjomandnia

Esmaeil Babaei

Behnaz Bakhtiari

Maryam Beigzadeh

Kazem Bokaei

Ehsan Cheraghi Iranshahi

Morteza Dehkameh

Mehdi Dorafshan Tabatabaei

Ganji Ehsan

Salar Eshratkhah

Mokhtar Esmaeili

Ali Ghanaat

Soufi Hamid

Yalda Hasheminezhad

Javad Jafarian

Hossein Kazem

Marziyeh Khanizadeh Abyane

Neda Khodaverdi

Narouei Khodayar

Mahmoud Koushyar

Nahid Maghsoudi

Hadadi Mahdi

Ali Miraee

Nilya Sadat Mirrezaie

Saeed Moosarezaei

Abbas Naaseri

Hossein Naghib

Mahmood Nazari

Mohsen Nouri Najafi

Salami Omid

Jalal Pirmarzanad

Sajad Rafeei

Jamal Rahmati

Ali Rastroo

Nima Riahi

Akbar Rouhy

Mahdieh Sabbaghkar

Majid Salehi

Ali Shabani

Javad Takjoo

Keyvan Varesi

Shahram Yaghoubi Majd

Mohammadreza Zafaranchi

Saeb Ziayi

 


IRAQ

Bassam Al-khannaq

Jabar Saber Qader

 


IRELAND

Brady Izquierdo Rodríguez

Miroslaw Nowak

 


ISRAEL

Raffael Blumenberg

Erenburg Boris

Ilya Katz

Grigori Katz

Sichenko Sergey

Kfir Weizman

 


ITALY

Alessandro Assarini

Andrea Busi

Virginia Cabras

Camilla Caraffini

Giovanni Cellini

Marco D'Agostino

Davide D'Angelo

Ciro D'Oriano

Milko Dalla Battista

Paolo Dalponte

Marco De Angelis

Corvi Gabriele

Alessandro Gatto

Giorgio Gino Giunta

Lawryczenko Marcelo Oscar

Tomaso Marcolla

Peruzzo Paolo

Andrea Pecchia

Mariagrazia Quaranta

Marco Spadari

Agim Sulaj

Friedrich Tasser

Sergio Tessarolo

Ma Thai Sac

Gianfranco Uber

Mauro Zanchetta

Leonardo Zaza

Daniele Zordan

 


JAPAN

Raita Ohtani

Daniel Sahade

Iwamoto Shinji

 


KAZAKHSTAN

Boranbayev Galym

 


KENYA

Lionel Njuguna

 


KOREA, REPUBLIC OF

Suh Young Siic

 


KOSOVO

Agim Krasniqi

Imri Musliu

 


LATVIA

Gatis Šļūka

 


LEBANON

Radwan Alferekh

Zaraket Fahd

Hassan M. Bleibel

 


LITHUANIA

Andrius Gruzdaitis

Alvydas Jonaitis

 


LUXEMBOURG

Pol Leurs

Ronny Peiffer

 


MALAYSIA

Asmadi Abdullah

 


MEXICO

David Esteban Becerra Silva

Angel Boligàn

Barba Gerardo Antonio

Octavio Grimaldo

Victor Gabriel Lopez

 


MONTENEGRO

Darko Drljevic

Luka Lagator

 


MOROCCO

Mounir Benrkia

 


MYANMAR

Ngai Oo U Han Kyi

 


NETHERLANDS

Yves Alberty

Jos Krijnen

Peter Nieuwendijk

Doede Okkema

Anneke van Steijn

 


NEW ZEALAND

Isagani Alamani

 


NORTH MACEDONIA

Zlatko Iv Krstevski

Jordan Pop-Iliev

Keti Radevska

 


NORWAY

Kutal Firuz

 


PALESTINIAN TERRITORY

Ehab Mohamed Mounir Shala

Hisham Shamali

 


PERU

Zevallos Velarde Omar

Edwin Perales Gonzalez

 


PHILIPPINES

Omar Ramon Nonnato Arellano

 


POLAND

Henryk Cebula

Daniel Garcia

Emil Idzikowski

Pawel Kuczynski

Jacek Lanckoronski

Grzegorz Myćka

Jerzy Prożogo

Marcin Wawrzaszek

Alicja Wieczorek

Maria Wosik

 


PORTUGAL

Fernando Madeira

Pedro Ribeiro Ferreira

 


PUERTO RICO

Estrada Kike

 


ROMANIA

Marian Avramescu

Doru Axinte

Mihai Gabriel Boboc

Cornel-Marin Chiorean

Pavel Constantin

Horia Crisan

Sergiu Farcasanu

Nicolae Lengher

Grama Liviu

Marian Lupu

Leonte Nastase

Gogu Neagoe

Borta Ovidiu

Gelu Pascal

Liviu Stanila

Gabriel Todica

Dragos Todica

Nicolae Viziteu

Réka Imola Zillmann

 


RUSSIAN FEDERATION

Bogdanov Alexander

Sergei Belozerov

Konstantin Chakhirov

Sergey Cherepanov

Nikolay Chernyshev

Sergey Ermilov

Irina Galchina

Vladimir Khakhanov

Yury Kosarev

Igor Pashchenko

Alexander Shmidt

Victor Skopintsev

Igor Smirnov

Sergey Sokolov

Vladimir Soldatov

Vladimir Tyurin

Misyuk Vadim

Tarasenko Valeri

Mikhail Zlatkovsky

Alexandr Zudin

 


SAUDI ARABIA

Ameen Alhabarah

 


SERBIA

Toso Borkovic

Goran Celicanin

Danja Doroshky

Dusan Gadjanski

Filip Karan

Vaso Krcmar

Uroš Maksimović

Zoran Mihailovic

Mileta Miloradovic

Jakovljev Miroslav

Spiro Radulovic

Severin Šikanja

Jovo Skomac

Predrag Srbljanin

Vladimir Stankovski

Nedeljko Ubovic

Jugoslav Vlahovic

 


SLOVAKIA

Frantisek Bojničan

Vojtech Krumpolec

Andrej Misanek

Miroslav Motycik Mime

Ivan Popovic

Milos Randak

Radoslav Repicky

Roman Sika

 


SLOVENIA

Anton Buzeti

Radko Oketic

 


SPAIN

Manuel Arriaga

Juan Gabriel Benavides

Yoran Brejnik

Sotolongo Fabián Enrique

Adriana Mosquera

Ignacio Prieto Leache

Ximo Segarra Pérez

Xavier Tarrega

Marat Valiakhmetov

 


SURINAME

Steve Ammersingh

 


SWEDEN

Witold Barbara

Saad Hajo

Babak Nemat

Jasmin Nölling

 


SWITZERLAND

Stefan Haller

Ramsés Morales

 


SYRIAN ARAB REPUBLIC

Hamid Karout

Raed Khalil

 


TAIWAN

Nicolas Chiou

Huan-Tung Lin

 


THAILAND

Prawit​ Mongkolnowrut​

 


TUNISIA

Walid Mhajbia

 


TURKEY

Mete Agaoglu

Turan Aksoy

Fatih Aksular

Ahmet Aykanat

Erdogan Basol

Sahin Beki

Oktay Bingöl

Okutan Bülent

Omer Cam

Mermertas Fethi Gurcan

Mesut Genişol

Hamit Gış

Hamza Gul

Musa Gumus

Cemalettin Güzeloglu

ÇİL Hikmet

Ismail Kar

Musa Keklik

Sinan Kilic

Muhittin Köroğlu

Ayten Köse

Halit Kurtulmuş Aytoslu

Salih Kütükcü

Çakın Lutfu

Ilker Mansuroğlu

Bayram Mumin

Çiftci Oguzhan

Bulent Oktay

Ahmet Özalp

Eray Ozbek

Tanju Özkan

Kaan Saatci

Munzur Sait

Mustafa Savaş

Engin Selçuk

Ali Şur

Atilla Yakşi

Metin Yalçin

Öndar Yavuz

Mehmet Zeber

 


UKRAINE

Andryushchenko Alexander

Alexander Barabanshchykov

Valentyn Bezruk

Alexander Dubovsky

Eugene Grigoriev

Vyacheslav Kaprelyants

Konstantin Kazanchev

Vladimir Kazanevsky

Viacheslav Kazanevskyi

Igor Kondenko

Victor Kudin

Oleksiy Kustovsky

Oleg Loktiev

Michael Mayevky

Valerii Momot

Olexandr Sydorenko

Elena Tsuranova

Niko Voloshyn

 


UNITED ARAB EMIRATES

Rolando Jr Antonio

 


UNITED KINGDOM

Talimonov Alexei

Francesca Bochicchio

Des Buckley

Stephen Mumberson

Pooya Sareh

Ross Thomson

Mark Winter

 


UNITED STATES

Felipe Galindo Feggo

Walter Guerra Perez Gepe

David Hafez

Roozbeh Jafarzadeh

Ali Shahali

 


URUGUAY

Walter Cortiñas

 


UZBEKISTAN

Makhmudjon Eshonkulov

Husan M. Sodiqov

Muzaffar Yulchiboev

 


YEMEN

Faisal Alnajjar

 


ZAMBIA

Simon Nsaka