Logo Facebook Logo Twitter Logo Pinterest Logo Tripadvisor
Homepage nl | fr | en

Geselecteerden voor de tentoonstelling - 16de EURO-KARTOENALE - KRUISHOUTEM 2007: SLOTEN EN SLEUTELS

 

Albrechts Carlo (Belgium)
Aleksandrov Valeri (Bulgaria)
Alexandrescu Stefan Aurel (Romania)
Allegri Margherita (Italy)
Alvydas Jonaitis (Lithuania)
Arbabian Sonia (Iran)
Ashmarin Stanislav (Russia)
Avramov Vasil (Bulgaria)
Ayatoliah Naderi (Iran)
Azadeh Monshizadeh (Iran)
Bamps Jos (Belgium)
Basol Erdogan (Turkey)
Bedoshvili Vasiliy (Russia)
Bevers Dieter (Belgium)
Bill Ritchie (Scotland)
Bogdanov Victor (Ukraine)
Bortolotti Aldo (Italy)
Bossens Philippe (Belgium)
Bretislav Kovarik (Czech Republic)
Camara Richard (Spain)
Campaner Angelo (Italy)
Carlos Alberto Gomes Fernandez (Colombia)
Cebula Henryk (Poland)
Cemalettin Güzeloglu (Turkey)
Chen Dong-Chen (China)
Cheremisin Sergei (Ukraine)
Chitcatii-Pelin Margareta (Moldavia)
Chitimus Constantin (Romania)
Ciosu Constantin (Romania)
Collins Clive (England)
Constantin Pavel (Romania)
Côté André-Philippe (Canada)
Dams Ad (Netherlands)
De Bel Marc (Belgium)
De Bolle Emiel (Belgium)
De Borger Leon (Belgium)
De Doncker Hubert (Belgium)
De Haes Danny (Belgium)
Delco Mihajlov (Macedonia)
Dematos Rodrigo (Portugal)
Demiral Devrim (Turkey)
Demot Richard (Belgium)
Descheemaeker Luc (Belgium)
Dierick Hans (Belgium)
Dishington Neil (England)
Dragostinov Rumen (Bulgaria)
Drljevic Darko (Montenegro)
Dufour Jan (Belgium)
Duha Marian (Slovakia)
Erico Junqueira Ayres (Brazil)
Eu-Jin Min (South Korea)
Fan Lin Tao (China)
Figueiredo Wilson (Brazil)

Gadjanski Dusan (Serbia)
Gatto Alessandro (Italy)
Gepp Gerhard (Austria)
Gerlach Bruce (USA)
Gluszek Jerzy (Poland)
Goderis Ludo (Belgium)
Goffin Hannes (Belgium)
Goutsol Oleg (Belorussia)
Govaert Leopold (Belgium)
Grigoris Georgiou (Greece)
Guerrier Marzia (Italy)
Hajizadeh Bayram Kamal Ogli (Azerbaijan)
Hajnos Miroslaw (Poland)
Hamano Yuka (Japan)
Haramija Ivan (Croatia)
Heine Ben (Belgium)
Hendrickx Nikola (Belgium)
Heymans Patrick (Belgium)
Hicabi Demirci (Turkey)
Hoffmann Frank (Germany)
Houbrechts Tony (Belgium)
Hu Xuming (China)
Huang Bin (China)
Huang Qigong (China)
Ignat Mihai (Romania)
Jacek Helmut (Germany)
Jacot Christian (Belgium)
Jin Xiao Xing (China)
Joole Christiane (Belgium)
Kazanevsky Vladimir (Ukraine)
Khakhanov Vladimir (Russia)
Kokhan Olexiy (Ukraine)
Kothra Lubomir (Slovakia)
Kotreba Anton (Slovakia)
Kountouris Michael (Greece)
Küfen Wilfried (Germany)
Kurdpour Souran (Germany)
Kuznicka Halina (Poland)
Lanckoronski Jacek (Poland)
Leite Da Silva Marcio (Brazil)
Leurs Pol (Luxemburg)
Li Ji Chuan (China)
Li Pei Gen (China)
Li Xin (China)
Lium Inhao (China)
Lopez Palacios Jose Luis (Cuba)
Luya Muzuka Bruno (Congo R.D.)
M. Bleibel Hassan (Lebanon)
Ma Ruijie (China)
Magnatti Carlo (Italy)
Mahmood Nazari (Iran)
Mahmood Salami (Iran)
Mathijs Andre (Belgium)
Mattelaer Luc (Belgium)
Matus Beltran Waldo Arturo (Mexico)
Mehmet Arslan (Turkey)
Meisner Jan (Poland)
Metz Ernest (Belgium)
Michalski Marek (Poland)
Michiels Mireille (Belgium)
Misiak January (Poland)
Mofrey Roger (France)
Mohammed Adwani (Iraq)
Mordant Thierry (Belgium)
Muammer Kotbas (Turkey)
Musa Gümüs (Turkey)
Nagelkerke Peter (Netherlands)
Naghmouchi Ridha (Czech Republic)
Nastase Leonte (Romania)
Ochakovsky Yuri (Israel)
Önür Yazuz Özhan (Turkey)
Pachtchenko Igor (Russia)
Partanen Heino (Finland)
Paulo José Barbosa Pinto (Portugal)
Pavlova Evgenia (Bulgaria)
Payam Poorfalah (Iran)
Pinto Gomes Pereira Frederico Ozanan (Brazil)
Polo Madeiro José Emilio (USA)
Poorborzg Langroody (Iran)
Pospichal Josef (Czech Republic)
Prokopljevic Jovan (Serbia)
Provijn Stefaan (Belgium)
Radin Anatoli (Russia)
Rollow Werner (Germany)
Ronaldo Cunha Dias (Brazil)
Rusu Gabriel (Romania)

Sadeghi Saeed (Iran)
Sekin Temur (Turkey)
Semerenko Vladimir (Russia)
Sevket Yalaz (Turkey)
Shahrokh Heidari (Iran)
Shavkat M. Turapov (Uzbekistan)
Slobodan Obradovic (Serbia)
Soete Carl (Belgium)
Somers Brigitte (Belgium)
Sopka Ljubomir (Serbia)
Sorcinelli Giovanni (Italy)
Stefanovic Bozo (Bosnia-Hercegovina)
Steska Radek (Czech Republic)
Stevens Peter (Belgium)
Stevovic Vladimir (Serbia)
Strzelczyck Daniel (Poland)
Sulaj Agim (Italy)
Sur Ali (Turkey)
Swerts Luc (Belgium)
Szecówka Robert (Germany)
Tamiazzo Stefano (Italy)
Tasco Tony (Belgium)
Taussig Pavel (Germany)
Tawan Chuntraskawvong (Thailand)
Theiler Wolfgang (Germany)
Thomdean Tommy (Indonesia)
Thommassen Jos (Netherlands)
Thomson Ross (England)
Tomaschoff Jan (Germany)
Topan Christian (Romania)
Trzepalka Maciej (Poland)
Tsvetkov Ivailo (Bulgaria)
Uluschak Edd (Canada)
Urbanowicz Rajmund (Germany)
Uriasu Gheorghita Ghinea (Romania)
Urmas Nemvalts (Estonia)
Valter Jano (Slovakia)
Van Der Aa Jan (Belgium)
Van Hoorebeke Antoine (Belgium)
Van Yperzeele Norbert (Belgium)
Vanden Driessche Philippe (Belgium)
Vernimmen Luc (Belgium)
Vos Fons (Belgium)
Vozniuk Vasil (Ukraine)
Vranckx Michel (Belgium)
Wei Tie Shehg (China)
Witte Bert (Netherlands)
Woloszyn Tomasz (Poland)
Xudong Liu (China)
Yu Xian Yao (China)
Zenner François (Belgium)
Zervos Petros (Greece)
Zhang Bin (China)
Zhang Jia Xue (China)
Zhaohua Ji (China)
Zlatkovsky Mikhail (Russia)
Zuev Victor (Ukraine)