Logo Facebook Logo Twitter Logo Pinterest Logo Tripadvisor Logo Instagram
Homepage nl | fr | en

Deelnemerslijst 24ste Euro-kartoenale 'Toekomst van mobiliteit'

Terug

= geselecteerd voor de tentoonstelling  = geselecteerd voor de tentoonstelling en de catalogus


ARGENTINA

Alejandro Tempesta Tastás

 


ARMENIA

Mirtad Gazazian

 


AUSTRALIA

Louis Pol

 


BELARUS

Oleg Gutsol

 


BELGIUM

Johnny Bekaert

Paul Kempeneers

Ferre Leriche

Mireille Michiels

Constantin Sunnerberg

 


BRAZIL

Carlos Amorim

Ronaldo Cunha Dias

Joao Bosco Jaco de Azevedo

J J Ribeiro

 


BULGARIA

Miroslav Bozhkov

 


CHINA

Yang Lijie

Huang Qigong

Wang Yinglu

 


COLOMBIA

Elena Ospina

 


CROATIA

Mario Rosandra

 


CUBA

Ramiro Zardoya Sanchez

 


CZECH REPUBLIC

Roman Kubec

 


GERMANY

Rainer Ehrt

Marcus Gottfried

Hans Haber

Pavel Taussig

Jan Tomaschoff

 


GREECE

Volvis Akis

Jelena Gavela

Antoniadis Yannis

 


HONDURAS

Sergio Vallejo

 


INDIA

Dr. Alok Kumar

Ravindrasingh Patil

Shaunak Samvatsar

 


INDONESIA

Edi Darmadi Dharma

Jitet Kustana

 


IRAN

Nahid Maghsoudi

Hadadi Mahdi

Shahram Yaghoubi Majd

 


ISRAEL

Grigori Katz

 


ITALY

Alessandro Assarini

Andrea Busi

Paolo Dalponte

Giorgio Gino Giunta

 


KOREA, REPUBLIC OF

Suh Young Siic

 


KOSOVO

Imri Musliu

 


LUXEMBOURG

Pol Leurs

 


MONTENEGRO

Darko Drljevic

 


NETHERLANDS

Peter Nieuwendijk

 


NORTH MACEDONIA

Zlatko Iv Krstevski

 


PUERTO RICO

Estrada Kike

 


ROMANIA

Doru Axinte

Mihai Gabriel Boboc

Pavel Constantin

Nicolae Lengher

Gogu Neagoe

Borta Ovidiu

Liviu Stanila

 


RUSSIAN FEDERATION

Yury Kosarev

Vladimir Tyurin

Mikhail Zlatkovsky

 


SAUDI ARABIA

Ameen Alhabarah

 


SERBIA

Filip Karan

Uroš Maksimović

Mileta Miloradovic

 


SPAIN

Sotolongo Fabián Enrique

Adriana Mosquera

Ignacio Prieto Leache

Ximo Segarra Pérez

Marat Valiakhmetov

 


SWITZERLAND

Ramsés Morales

 


SYRIAN ARAB REPUBLIC

Hamid Karout

 


TURKEY

Erdogan Basol

Sahin Beki

Muhittin Köroğlu

Halit Kurtulmuş Aytoslu

Bayram Mumin

Tanju Özkan

Kaan Saatci

Engin Selçuk

Öndar Yavuz

 


UKRAINE

Vladimir Kazanevsky

Oleksiy Kustovsky

Olexandr Sydorenko

 


URUGUAY

Walter Cortiñas

 


YEMEN

Faisal Alnajjar